Home

Umed amator Banal uta fcsb cupa romaniei depăși imita Optimal

Cupa României | FCSB, OUT din Cupa României! Roş-albaştrii au învins la  Botoşani, dar au terminat grupa pe locul 3! UTA şi Mioveni, calificate! Cu  arată programul sferturilor de finală - Antena Sport
Cupa României | FCSB, OUT din Cupa României! Roş-albaştrii au învins la Botoşani, dar au terminat grupa pe locul 3! UTA şi Mioveni, calificate! Cu arată programul sferturilor de finală - Antena Sport

UTA Arad - FCSB 2-2. Final absolut nebun de meci. Roș-albaștrii au fost  egalați la ultima fază, după ce au avut trei jucători eliminați - Playsport
UTA Arad - FCSB 2-2. Final absolut nebun de meci. Roș-albaștrii au fost egalați la ultima fază, după ce au avut trei jucători eliminați - Playsport

VIDEO | UTA - FCSB 3-1. Fără antrenor pe bancă, vicecampioana a pierdut la  Arad
VIDEO | UTA - FCSB 3-1. Fără antrenor pe bancă, vicecampioana a pierdut la Arad

FCSB lasă acasă toți titularii pentru meciul din Cupă! Cum ar putea arăta  echipa în partida cu UTA - Eurosport
FCSB lasă acasă toți titularii pentru meciul din Cupă! Cum ar putea arăta echipa în partida cu UTA - Eurosport

LIVE-UTA ARAD-FCSB | Cupa Romaniei | 2-2 rezultat final multe eliminări  după meciul de la Arad - YouTube
LIVE-UTA ARAD-FCSB | Cupa Romaniei | 2-2 rezultat final multe eliminări după meciul de la Arad - YouTube

FCSB
FCSB

REZUMAT Cupa României | UTA - FCU Craiova 1-0. Postolachi îi duce pe  arădeni în semifinale - YouTube
REZUMAT Cupa României | UTA - FCU Craiova 1-0. Postolachi îi duce pe arădeni în semifinale - YouTube

Tabloul sferturilor de finală, calendar și clasamente finale în grupe! | Cupa  României
Tabloul sferturilor de finală, calendar și clasamente finale în grupe! | Cupa României

Cupa României Betano, faza grupelor, etapa 3. CS Mioveni și UTA Arad,  ultimele două echipe calificate în sferturi. Tabloul complet - Fanatik.ro
Cupa României Betano, faza grupelor, etapa 3. CS Mioveni și UTA Arad, ultimele două echipe calificate în sferturi. Tabloul complet - Fanatik.ro

Au gustat din Cupa furiei! UTA și FCSB s-au încordat la Arad, Cojocaru a  eliminat patru jucători pe final de meci! FCSB a primit trei cartonașe  roșii și a fost egalată în
Au gustat din Cupa furiei! UTA și FCSB s-au încordat la Arad, Cojocaru a eliminat patru jucători pe final de meci! FCSB a primit trei cartonașe roșii și a fost egalată în

UTA - FCSB, în 19 octombrie, la Arad, în grupele Cupei României! Arădenii  vor mai juca, în deplasare, cu Buzăul și CS Mioveni • Special Arad ·  ultimele știri din AradSpecial Arad ·
UTA - FCSB, în 19 octombrie, la Arad, în grupele Cupei României! Arădenii vor mai juca, în deplasare, cu Buzăul și CS Mioveni • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad ·

FCSB schimbă liniile în Cupa României » Decizia anunțată de Gigi Becali

UTA Arad - FC U Craiova 1-0. Virgiliu Postolachi a marcat şi a calificat-o  pe UTA în semifinalele Cupei României! - Antena Sport
UTA Arad - FC U Craiova 1-0. Virgiliu Postolachi a marcat şi a calificat-o pe UTA în semifinalele Cupei României! - Antena Sport

Grupele din Cupa României continuă: UTA Arad înfruntă FCSB

Cum ar putea arăta primul 11 al FCSB-ului la meciul cu UTA, din Cupa  României, după anunțul lui Gigi Becali
Cum ar putea arăta primul 11 al FCSB-ului la meciul cu UTA, din Cupa României, după anunțul lui Gigi Becali

Claudiu Keșeru vrea să plece în iarnă de la UTA Arad! "Să mă retrag? Doamne  ferește!" - Eurosport
Claudiu Keșeru vrea să plece în iarnă de la UTA Arad! "Să mă retrag? Doamne ferește!" - Eurosport

VIDEO Cupa României: FCSB, egalată în prelungiri de UTA Arad - Patru  eliminări după minutul 83 - HotNews.ro
VIDEO Cupa României: FCSB, egalată în prelungiri de UTA Arad - Patru eliminări după minutul 83 - HotNews.ro

UTA – FC U. Craiova 1 – 0, arădenii în semifinalele Cupei României - Arad  Obiectiv
UTA – FC U. Craiova 1 – 0, arădenii în semifinalele Cupei României - Arad Obiectiv

FOTO | UTA - FCSB (Cupa României)

UTA Arad este prima semifinalistă din Cupa României | Flashscore.ro

Cupa României: Puștii FCSB-ului înving Botoșaniul/UTA și Mioveni merg în  sferturi | Flashscore.ro
Cupa României: Puștii FCSB-ului înving Botoșaniul/UTA și Mioveni merg în sferturi | Flashscore.ro

Meci nebun între UTA și FCSB. Trei fotbaliști de la echipa lui Becali au  fost eliminați.
Meci nebun între UTA și FCSB. Trei fotbaliști de la echipa lui Becali au fost eliminați.

FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta  echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport
FCSB experimentează cu rezervele și în Cupa României! Cum ar putea arăta echipa de start a lui Dică în duelul cu UTA - Eurosport

UTA Arad - FCSB 2-2, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Patru  cartonașe roșii în ultimele 10 minute. Egalare la ultima fază. Video -  Fanatik.ro
UTA Arad - FCSB 2-2, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Patru cartonașe roșii în ultimele 10 minute. Egalare la ultima fază. Video - Fanatik.ro

Vești bune pentru FCSB înainte de meciul cu UTA Arad! Nicolae Dică a  anunțat ce jucători sunt apți de joc | Sport.ro
Vești bune pentru FCSB înainte de meciul cu UTA Arad! Nicolae Dică a anunțat ce jucători sunt apți de joc | Sport.ro

Cupa României: UTA vs. FCSB. Surprize mari pregătite de Dică - WOWBiz