Home

a inghiti rezistent la apă Anulare simona halep roma compătimi Alegere decide

Simona Halep, tablou complicat la Roma. Posibil debut de foc -  Stirileprotv.ro
Simona Halep, tablou complicat la Roma. Posibil debut de foc - Stirileprotv.ro

Simona Halep la Roma. Sportiva noastră merge mai departe după o victorie în  2 seturi cu Paolini - Eurosport
Simona Halep la Roma. Sportiva noastră merge mai departe după o victorie în 2 seturi cu Paolini - Eurosport

WTA Roma: Simona Halep - Danielle Collins și Gabriela Ruse - Iga Swiatek /  Când se joacă meciurile din turul doi - HotNews.ro
WTA Roma: Simona Halep - Danielle Collins și Gabriela Ruse - Iga Swiatek / Când se joacă meciurile din turul doi - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi  adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a  defilat la ultimul duel direct - Eurosport
Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a defilat la ultimul duel direct - Eurosport

Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la  jocul româncei - Eurosport
Simona Halep, start "cu stil" la Roma. Ce a remarcat presa din Vest la jocul româncei - Eurosport

Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | Digi24

Simona Halep a câștigat turneul de la Roma - Sibiu 100

Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA  de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"
Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"

Simona Halep, făcută KO la Roma

Simona Halep - Yulia Putintseva: ora de start a sfertului de la Roma

VIDEO) Simona Halep, ridicând trofeul de la Roma!

Champions Corner: Halep reminisces in Rome

Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul  ajutată de staff-ul medical | Digi24
Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul ajutată de staff-ul medical | Digi24

Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle  Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro
Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro

Simona Halep a făcut gluma zilei la Roma. Toți jurnaliștii au izbucnit în  râs - Playtech Știri
Simona Halep a făcut gluma zilei la Roma. Toți jurnaliștii au izbucnit în râs - Playtech Știri

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea de la WTA Roma

Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea  pentru a-și apăra titlul - Eurosport
Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea pentru a-și apăra titlul - Eurosport

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Scădere incredibilă
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Scădere incredibilă

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Ce a scris Simona Halep pe Twitter, imediat după victoria de la Roma. ”Am  visat întotdeauna să ridic acest trofeu!”
Ce a scris Simona Halep pe Twitter, imediat după victoria de la Roma. ”Am visat întotdeauna să ridic acest trofeu!”

Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a  câștigat turneul de la Roma
Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma

Simona Halep, întâlnire de gradul 0 la Roma! Ce i-a făcut Danielle Collins

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a  trecut uşor chiar anul acesta, la Australian Open – Capital
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Roma. De următoarea adversară a trecut uşor chiar anul acesta, la Australian Open – Capital

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA  Roma. Cu cine va juca pentru titlul la Foro Italico
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA Roma. Cu cine va juca pentru titlul la Foro Italico