Home

dubla Recomandat Îngheţa turneul de la roma live Wrap Pungă Pivniţă

Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat -  Stirileprotv.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat - Stirileprotv.ro

SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras  in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro
SIMONA HALEP A CASTIGAT IN PREMIERA TURNEUL DE LA ROMA! Pliskova s-a retras in al doilea set la scorul de 6-0, 2-1 | Sport.ro

Simona Halep, făcută KO de Danielle Collins în turul doi la Roma!

Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma.  Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri
Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri

Turneul de la Roma se vede în exclusivitate la Digi Sport

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al  turneului de la Roma
Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al turneului de la Roma

wta roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Iga Swiatek a câştigat turneul de la Roma - rmedia.ro

Ce se întâmplă la turneul de la Roma. Simona Halep e uluită de toată  situația - Playtech Știri
Ce se întâmplă la turneul de la Roma. Simona Halep e uluită de toată situația - Playtech Știri

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

LIVE TEXT: Angelique Kerber - Simona Halep, de la 17:00, în turul 2 la Roma

Simona Halep joacă acum cu Maria Sarapova, în turneul de la Roma

Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca  impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016  | Sport.ro
Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016 | Sport.ro

turneul de la roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
turneul de la roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Roma | Halep, învinsă în finală de Svitolina pentru al doilea an consecutiv  | Digi24
Roma | Halep, învinsă în finală de Svitolina pentru al doilea an consecutiv | Digi24

Simona Halep, dovadă de profesionalism, la Roma! Cum a scos-o Mouratoglou  din confort pe româncă - Eurosport
Simona Halep, dovadă de profesionalism, la Roma! Cum a scos-o Mouratoglou din confort pe româncă - Eurosport

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport