Home

efectiv raport elev turneul atp roma Adaptive Disponibil schiță

Tenis: Novak Djokovic a cucerit pentru a şasea oară trofeul în turneul de  la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Novak Djokovic a cucerit pentru a şasea oară trofeul în turneul de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

ATP Roma: Rafael Nadal, victorie în două seturi cu Jannik Sinner /  Programul optimilor - HotNews.ro
ATP Roma: Rafael Nadal, victorie în două seturi cu Jannik Sinner / Programul optimilor - HotNews.ro

Numarul 2 ATP a cerut sa fie descalificat de la Roma: ''E prea mult!  Scoateti-ma din joc!''
Numarul 2 ATP a cerut sa fie descalificat de la Roma: ''E prea mult! Scoateti-ma din joc!''

Știm finala turneului ATP de la Roma. Liderul mondial, sârbul Novak  Djokovici, întâlnește revelația competiției de
Știm finala turneului ATP de la Roma. Liderul mondial, sârbul Novak Djokovici, întâlnește revelația competiției de

Tenis: Rafael Nadal, eliminat în sferturile de finală la turneul de la Roma  (ATP)
Tenis: Rafael Nadal, eliminat în sferturile de finală la turneul de la Roma (ATP)

Novak Djokovic s-a calificat în sferturile de la Roma, după ce a trecut în  două seturi de Wawrinka - Eurosport
Novak Djokovic s-a calificat în sferturile de la Roma, după ce a trecut în două seturi de Wawrinka - Eurosport

Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu  Novak Djokovic - Eurosport
Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu Novak Djokovic - Eurosport

Prezență incredibilă în finalele de la Roma! De câte ori au ajuns Nadal și  Djokovic în ultimul act de la Foro Italico - Eurosport
Prezență incredibilă în finalele de la Roma! De câte ori au ajuns Nadal și Djokovic în ultimul act de la Foro Italico - Eurosport

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Turneul de la Roma, fără principalul favorit: Rafael Nadal a fost eliminat  în sferturile de finală | Digi24
Turneul de la Roma, fără principalul favorit: Rafael Nadal a fost eliminat în sferturile de finală | Digi24

Tenis: Patru românce vor evolua astăzi, în turneul de la Roma - Stiri din  judetul Hunedoara
Tenis: Patru românce vor evolua astăzi, în turneul de la Roma - Stiri din judetul Hunedoara

Nadal a câștigat turneul de la Roma! L-a învins în finală pe Djokovic

Tenis: Dominic Thiem, eliminat în primul tur al turneului ATP Masters 1.000  de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Dominic Thiem, eliminat în primul tur al turneului ATP Masters 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rafael Nadal, învins de Shapovalov, în optimi la Roma: „Regele Zgurii”  suferă o contra-performanță pentru prima dată, după 13 ani | Sport.ro
Rafael Nadal, învins de Shapovalov, în optimi la Roma: „Regele Zgurii” suferă o contra-performanță pentru prima dată, după 13 ani | Sport.ro

Novak Djokovic - Rafa Nadal, finala de la ATP Roma

Zverev l-a învins pe Djokovic şi a câştigat turneul ATP de la Roma : Europa  FM
Zverev l-a învins pe Djokovic şi a câştigat turneul ATP de la Roma : Europa FM

Carlos Alcaraz s-a retras de la turneul de la Roma | News.ro

Novak Djokovic a câștigat turneul ATP 1000 de la Roma • Special Arad ·  ultimele știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad
Novak Djokovic a câștigat turneul ATP 1000 de la Roma • Special Arad · ultimele știri din AradSpecial Arad · ultimele știri din Arad

VIDEO Tenis: Stefanos Tsitsipas, calificat în premieră în finala turneului  de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis: Stefanos Tsitsipas, calificat în premieră în finala turneului de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Novak Djokovic a cucerit pentru a șasea oară trofeul de la turneul ATP de  la Roma
Novak Djokovic a cucerit pentru a șasea oară trofeul de la turneul ATP de la Roma

Nadal, în semifinalele turneului de la Roma, după ce a trecut de Alexander  Zverev
Nadal, în semifinalele turneului de la Roma, după ce a trecut de Alexander Zverev