Home

Presupune Preşcolar mișcare tenis roma 2018 Înregistrare belicos micro

WTA Roma 2018: Simona Halep a fost învinsă a doua oară consecutiv de  Svitolina în finală – Tenis, tenis, tenis
WTA Roma 2018: Simona Halep a fost învinsă a doua oară consecutiv de Svitolina în finală – Tenis, tenis, tenis

Caro pune presiune pe Simona! Wozniacki a câștigat un meci lung la Roma,  s-a calificat în "sferturi" și a revenit pe primul loc în clasamentul live.  Ce urmează în lupta pentru #1
Caro pune presiune pe Simona! Wozniacki a câștigat un meci lung la Roma, s-a calificat în "sferturi" și a revenit pe primul loc în clasamentul live. Ce urmează în lupta pentru #1

Raluca Olaru și Anna-Lena Friedsam sunt în finala turneului de la Roma

Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur  - Eurosport
Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur - Eurosport

Surpriză la Roma: O tenismenă din Top 5, eliminată neașteptat de ușor -  spotmedia.ro
Surpriză la Roma: O tenismenă din Top 5, eliminată neașteptat de ușor - spotmedia.ro

Alize Cornet - Halep 4-6, 4-6 » Simona se califică în turul 2 la Roma

Serena Williams s-a retras de la Roma și Roland Garros poate fi în pericol.  Cine i-a luat locul pe tablou în Italia
Serena Williams s-a retras de la Roma și Roland Garros poate fi în pericol. Cine i-a luat locul pe tablou în Italia

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma | Digi24

Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea  pentru a-și apăra titlul - Eurosport
Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea pentru a-și apăra titlul - Eurosport

Simona Halep, campioană la Roma! Borna impresionantă atinsă! Doar Serena  Williams o depășește - Eurosport
Simona Halep, campioană la Roma! Borna impresionantă atinsă! Doar Serena Williams o depășește - Eurosport

WTA Roma 2018: Sorana Cîrstea și Jelena Ostapenko joacă sâmbătă în  semifinalele de dublu. Iată de la ce oră – Tenis, tenis, tenis
WTA Roma 2018: Sorana Cîrstea și Jelena Ostapenko joacă sâmbătă în semifinalele de dublu. Iată de la ce oră – Tenis, tenis, tenis

Video | Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4. Victorie uriașă după un meci de  pus în ramă. Simona, în finală la Roma!
Video | Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4. Victorie uriașă după un meci de pus în ramă. Simona, în finală la Roma!

Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle  Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro
Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro

WTA Roma: Simona Halep, în sferturi fără să joace - Madison Keys s-a retras  înainte de meciul cu liderul mondial - HotNews.ro
WTA Roma: Simona Halep, în sferturi fără să joace - Madison Keys s-a retras înainte de meciul cu liderul mondial - HotNews.ro

LIVEBLOG Turneul De Tenis De La Roma 2018. Svitolina și Nadal, Laureații De  La Foro Italico | Libertatea
LIVEBLOG Turneul De Tenis De La Roma 2018. Svitolina și Nadal, Laureații De La Foro Italico | Libertatea

Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a  defilat la ultimul duel direct - Eurosport
Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a defilat la ultimul duel direct - Eurosport

Tenis: Americanul John Isner, primul adversar al lui Rafael Nadal la  turneul de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Americanul John Isner, primul adversar al lui Rafael Nadal la turneul de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Nadal şi Zverev, în optimi de finală la Roma (ATP) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Nadal şi Zverev, în optimi de finală la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

LIVE TEXT. Halep – Sharapova, azi, în semifinale la Roma | Digi24

Rumoare la Roma după ce Shuai Peng a fost programată duminică!

Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a  calificat în semifinale
Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a calificat în semifinale

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Roma -  tenisdecamp.ro
Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Roma - tenisdecamp.ro

Simona Halep, iar acum, Sorana Cîrstea! În doar 7 zile, Ons Jabeur le-a  învins pe cele mai bune jucătoare de tenis din România | Sport.ro
Simona Halep, iar acum, Sorana Cîrstea! În doar 7 zile, Ons Jabeur le-a învins pe cele mai bune jucătoare de tenis din România | Sport.ro

UPDATE Simona Halep, calificare automată în sferturile turneului de la Roma  » Madison Keys a dezvăluit motivul din cauza căruia a abandonat
UPDATE Simona Halep, calificare automată în sferturile turneului de la Roma » Madison Keys a dezvăluit motivul din cauza căruia a abandonat

Prima reacție a Simonei Halep după victoria netă cu Garcia: "Cred că am  jucat foarte bine". Corespondență din Roma
Prima reacție a Simonei Halep după victoria netă cu Garcia: "Cred că am jucat foarte bine". Corespondență din Roma