Home

Vag Leopard Simetrie tenis feminin roma 2022 A intari Aveți nevoie de unsoare

Articole despre Roma | OpenTenis

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

VIDEO Iga Swiatek, campioană la WTA Roma - Lidera mondială, serie  impresionantă de 28 de victorii consecutive - HotNews.ro
VIDEO Iga Swiatek, campioană la WTA Roma - Lidera mondială, serie impresionantă de 28 de victorii consecutive - HotNews.ro

Programul de marți al româncelor pentru turneul de la Roma

Rome 2022: Dates, draws, prize money and everything you need to know

Simona Halep, eliminată de la WTA Roma. Românca a fost învinsă în două  seturi de Danielle Rose Collins și a părăsit competiția pe care o câștigase  în 2020 - B1TV.ro
Simona Halep, eliminată de la WTA Roma. Românca a fost învinsă în două seturi de Danielle Rose Collins și a părăsit competiția pe care o câștigase în 2020 - B1TV.ro

Gabriela Ruse, învinsă clar la Roma de liderul mondial din tenisul feminin.  Câți bani a câștigat românca
Gabriela Ruse, învinsă clar la Roma de liderul mondial din tenisul feminin. Câți bani a câștigat românca

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Simona Halep participă la turneul de la Roma, în perioada 9-15 mai 2022 -  Stirileprotv.ro
Simona Halep participă la turneul de la Roma, în perioada 9-15 mai 2022 - Stirileprotv.ro

Stiri despre WTA Roma 2022 | Sport.ro

Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur la Roma (WTA); Emma Răducanu a  abandonat în meciul cu Bianca Andreescu | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur la Roma (WTA); Emma Răducanu a abandonat în meciul cu Bianca Andreescu | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis. Novac Djokovic s-a calificat în finală la Roma

Tenis: Gabriela Ruse, calificată în turul al doilea la Roma

Halep la Roma. Turneul de tenis se vede la DigiSport

WTA Calendar 2022 - Află când joacă Simona Halep!

Iga Swiatek, statistici "înfricoșătoare", după calificarea în finala de la  Roma! Cifrele uimitoare ale polonezei - Eurosport
Iga Swiatek, statistici "înfricoșătoare", după calificarea în finala de la Roma! Cifrele uimitoare ale polonezei - Eurosport

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

Simona Halep va juca la Roma, după eliminarea de la Madrid

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

WTA Roma: Begu i se alătură lui Halep pe tabloul principal - Sport Clasic

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro