Home

Picasso studio interpret simona halep live roma de multe ori Vrabie Şold

Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul  doi | DCNews
Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul doi | DCNews

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al  turneului de la Roma
Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al turneului de la Roma

Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu  Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la  tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep trebuie  să îşi apere titlul
Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep trebuie să îşi apere titlul

Simona Halep se califică în finala de la Roma după o victorie superbă cu  Garbine Muguruza - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în finala de la Roma după o victorie superbă cu Garbine Muguruza - spotmedia.ro

Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Sportiva din Cehia s-a retras. Simona  Halep s-a impus la Roma și a câștigat titlul 22 din carieră - IMPACT.ro
Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Sportiva din Cehia s-a retras. Simona Halep s-a impus la Roma și a câștigat titlul 22 din carieră - IMPACT.ro

Halep a dat de pământ cu coşmarul Cornet: Simona e în turul II, la Roma, şi  urcă deja în ierarhia WTA | adevarul.ro
Halep a dat de pământ cu coşmarul Cornet: Simona e în turul II, la Roma, şi urcă deja în ierarhia WTA | adevarul.ro

Simona Halep - Danielle Collins 6-7(1), 3-6, în turul secund de la Roma.  Ciao, Simo! Românca a fost învinsă după o luptă spectaculoasă - Playsport
Simona Halep - Danielle Collins 6-7(1), 3-6, în turul secund de la Roma. Ciao, Simo! Românca a fost învinsă după o luptă spectaculoasă - Playsport

Simona Halep, făcută KO de Danielle Collins în turul doi la Roma!

Simona Halep - ProSport - Simona Halep – Karolina Pliskova, live video,  finala WTA Roma, de la 15:30. Simona țintește al treilea titlu consecutiv  >>>> https://bit.ly/2HktdoN Comentează alături de noi meciul Simonei!
Simona Halep - ProSport - Simona Halep – Karolina Pliskova, live video, finala WTA Roma, de la 15:30. Simona țintește al treilea titlu consecutiv >>>> https://bit.ly/2HktdoN Comentează alături de noi meciul Simonei!

Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în  semifinale la Roma, după abandonul adversarei
Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în semifinale la Roma, după abandonul adversarei

Simona Halep, în sferturi la Roma. Madison Keys a abandonat | Digi24

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Video | Simona Halep - Marketa Vondrousova 6-2, 5-7, 3-6!

Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4 în turul 2 de la WTA Roma.  Calificare facilă, dar joc neconvingător
Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4 în turul 2 de la WTA Roma. Calificare facilă, dar joc neconvingător

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Simona Halep - Marketa Vondrousova live, WTA Roma 2019 - GSP

Simona Halep și Gabriela Ruse joacă miercuri în turneul de la Roma.  Programul meciurilor
Simona Halep și Gabriela Ruse joacă miercuri în turneul de la Roma. Programul meciurilor

Ghinion fatidic | Simona Halep a abandonat cu lacrimi in ochi! De nicaieri,  dupa un prim set senzational, Halep se retrage din turneu: romanca nu poate  calca pe piciorul stang | Sport.ro
Ghinion fatidic | Simona Halep a abandonat cu lacrimi in ochi! De nicaieri, dupa un prim set senzational, Halep se retrage din turneu: romanca nu poate calca pe piciorul stang | Sport.ro

News Alert | Anunțul Simonei Halep, după RMN-ul efectuat în Italia. Cât de  gravă este accidentarea de la Roma
News Alert | Anunțul Simonei Halep, după RMN-ul efectuat în Italia. Cât de gravă este accidentarea de la Roma

LIVE TEXT. Halep – Sharapova, azi, în semifinale la Roma | Digi24

WTA Roma: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat în turul secund de la Roma

Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma.  Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri
Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri

Simona Halep, ofertată să joace la Berlin, după accidentarea de la Roma!  Anunțul organizatorilor - Eurosport
Simona Halep, ofertată să joace la Berlin, după accidentarea de la Roma! Anunțul organizatorilor - Eurosport

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro