Home

cinematică Civil a provoca premii turneu roma Armistiţiu Papua Noua Guinee megalopolis

Simona Halep, învinsă de Danielle Collins la turneul WTA 1000 de la Roma –  Special Arad · ultimele știri din Arad
Simona Halep, învinsă de Danielle Collins la turneul WTA 1000 de la Roma – Special Arad · ultimele știri din Arad

Turneul de la Roma se vede în exclusivitate la Digi Sport | Digi24

Aradul va găzdui un turneu internațional de tenis feminin organizat de Ion  Țiriac. Competiția cu premii de 15.000 de dolari va avea loc în iunie •  Special Arad · ultimele știri din
Aradul va găzdui un turneu internațional de tenis feminin organizat de Ion Țiriac. Competiția cu premii de 15.000 de dolari va avea loc în iunie • Special Arad · ultimele știri din

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri

Tenis | Naomi Osaka a debutat cu dreptul la turneul WTA de la Roma

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Pliskova castiga turneul de la Roma si trece peste Simona Halep in  clasamentul WTA! Urcare de 5 locuri pentru cehoaica! Pe cat va fi Halep  incepand de maine | Sport.ro
Pliskova castiga turneul de la Roma si trece peste Simona Halep in clasamentul WTA! Urcare de 5 locuri pentru cehoaica! Pe cat va fi Halep incepand de maine | Sport.ro

Un nou succes pentru Djokovic! Sârbul a câștigat turneul Masters 1000 de la  Roma
Un nou succes pentru Djokovic! Sârbul a câștigat turneul Masters 1000 de la Roma

A fost Simona Halep victima sexismului de la WTA Roma? Acuzații grave la  adresa organizatorilor
A fost Simona Halep victima sexismului de la WTA Roma? Acuzații grave la adresa organizatorilor

Miza financiară a turneului de la Roma - spotmedia.ro

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Primele reacţii din lumea tenisului, după ce Halep a primit cu 10 € mai  puţin decât Djokovic pentru titlul de la Roma - Today News
Primele reacţii din lumea tenisului, după ce Halep a primit cu 10 € mai puţin decât Djokovic pentru titlul de la Roma - Today News

Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma |  Observatornews.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma | Observatornews.ro

Simona Halep, sfidată încă o dată de organizatorii turneului de la Roma!

Simona Halep, făcută KO la Roma

Simona Halep e principala favorită a turneului de la Roma care va începe pe  14 septembrie!
Simona Halep e principala favorită a turneului de la Roma care va începe pe 14 septembrie!

Sferturi la Madrid și tur 2 la Roma: câți bani a câștigat Simona Halep  înainte de a merge la Roland Garros | Sport.ro
Sferturi la Madrid și tur 2 la Roma: câți bani a câștigat Simona Halep înainte de a merge la Roland Garros | Sport.ro

Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis / Sorana Cîrstea a părăsit rapid turneul WTA 1.000 de la Roma. Set  alb în meciul cu tunisianca Ons Jabeur | Cuget Liber
Tenis / Sorana Cîrstea a părăsit rapid turneul WTA 1.000 de la Roma. Set alb în meciul cu tunisianca Ons Jabeur | Cuget Liber

Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa  în Italia
Valoarea premiilor de la Roma. Cât va încasa Simona Halep dacă va triumfa în Italia

Tenis / Gabriela Ruse, abandon în turul decisiv al calificărilor în turneul  WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber
Tenis / Gabriela Ruse, abandon în turul decisiv al calificărilor în turneul WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber

Scandal după ce Simona Halep a primit cu 10 euro mai puțin față de Novak  Djokovic la Roma. Organizatorii, acuzați că sunt misogini | Digi24
Scandal după ce Simona Halep a primit cu 10 euro mai puțin față de Novak Djokovic la Roma. Organizatorii, acuzați că sunt misogini | Digi24

Simona Halep este campioană la Roma, după ce Karolina Pliskova a abandonat.  Este al treilea titlu consecutiv al româncei, după Dubai și Praga, și al  22-lea al carierei
Simona Halep este campioană la Roma, după ce Karolina Pliskova a abandonat. Este al treilea titlu consecutiv al româncei, după Dubai și Praga, și al 22-lea al carierei