Home

educa spațios ploaie halep roma live stream a sculpta Faţetă licență

Simona Halep, prima victorie după trei luni. A învins-o în trei seturi pe  Magda Linette, în primul tur la Cincinnati
Simona Halep, prima victorie după trei luni. A învins-o în trei seturi pe Magda Linette, în primul tur la Cincinnati

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Simona Halep s-a calificat în turul al doilea la Roma

Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4, în turul 2 la Roma. Simona se  califică, dar a fost nemulţumită de joc - Playtech Știri
Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4, în turul 2 la Roma. Simona se califică, dar a fost nemulţumită de joc - Playtech Știri

Halep, de neoprit: a reuşit o serie fantastică de victorii. Doar Serena se  poate lăuda cu aşa rezultate
Halep, de neoprit: a reuşit o serie fantastică de victorii. Doar Serena se poate lăuda cu aşa rezultate

French Open 2020: Simona Halep says she is more mature since Covid-19  lockdown - Eurosport
French Open 2020: Simona Halep says she is more mature since Covid-19 lockdown - Eurosport

Turneul Campioanelor: Simona Halep - Serena Williams 6-0, 6-2/ Ireal -  HotNews.ro
Turneul Campioanelor: Simona Halep - Serena Williams 6-0, 6-2/ Ireal - HotNews.ro

Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma.  Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri
Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri

Simona Halep, făcută KO de Danielle Collins în turul doi la Roma!

2020 Rome highlights: Halep slides past Muguruza

HALEP vs COLLINS | Rome Open 2022 | Live WTA Tennis Play-by-Play - YouTube

Simona Halep, ofertată să joace la Berlin, după accidentarea de la Roma!  Anunțul organizatorilor - Eurosport
Simona Halep, ofertată să joace la Berlin, după accidentarea de la Roma! Anunțul organizatorilor - Eurosport

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Ostapenko a întrecut-o pe Halep în clasamentul WTA. Ce loc va ocupa românca  după Australian Open | Sport.ro
Ostapenko a întrecut-o pe Halep în clasamentul WTA. Ce loc va ocupa românca după Australian Open | Sport.ro

SIMONA HALEP-ALISON RISKE ONLINE STREAM LIVE VIDEO ROLAND GARROS. Meci de  coșmar pentru româncă
SIMONA HALEP-ALISON RISKE ONLINE STREAM LIVE VIDEO ROLAND GARROS. Meci de coșmar pentru româncă

SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA 6-0, 2-1 şi cehoaica abandonează. Titlul  de la Roma revine Simonei
SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA 6-0, 2-1 şi cehoaica abandonează. Titlul de la Roma revine Simonei

Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4, în turul 1 la WTA Roma. Victorie la  pas și debut cu dreptul pentru româncă. Prima reacție a Simonei - Fanatik.ro
Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4, în turul 1 la WTA Roma. Victorie la pas și debut cu dreptul pentru româncă. Prima reacție a Simonei - Fanatik.ro

Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Sportiva din Cehia s-a retras.  Simona Halep s-a impus la Roma și a câștigat titlul 22 din carieră -  IMPACT.ro
Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Sportiva din Cehia s-a retras. Simona Halep s-a impus la Roma și a câștigat titlul 22 din carieră - IMPACT.ro

turneul de la roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
turneul de la roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul al doilea la Roma.  Românca, aproape de o nouă accidentare gravă
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul al doilea la Roma. Românca, aproape de o nouă accidentare gravă

Mesajul emoționant al Simonei Halep după eliminarea de la Roma. ”Înseamnă  totul pentru mine” - Fanatik.ro
Mesajul emoționant al Simonei Halep după eliminarea de la Roma. ”Înseamnă totul pentru mine” - Fanatik.ro

Halep on facing Svitolina in Rome: 'She's a very tough opponent'