Video Exclusiv | Halep deține rețeta revanșei cu Svitolina, după suferința  de anul trecut
Video Exclusiv | Halep deține rețeta revanșei cu Svitolina, după suferința de anul trecut

Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre  trofeul de la Roma
Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre trofeul de la Roma

Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Jucătoarea noastră ia titlul la  WTA Roma
Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1. Jucătoarea noastră ia titlul la WTA Roma

Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | Digi24

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Cât de gravă este accidentarea de la Roma a Simonei Halep. Sportiva și-a  rupt ligamentul | Digi24
Cât de gravă este accidentarea de la Roma a Simonei Halep. Sportiva și-a rupt ligamentul | Digi24

Video | Halep - Svitolina 0-6, 4-6. Simona a pierdut a doua finală la rând  la Roma, în faţa aceleiaşi adversare
Video | Halep - Svitolina 0-6, 4-6. Simona a pierdut a doua finală la rând la Roma, în faţa aceleiaşi adversare

Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Cornet

Sper să nu mă accidentez din nou!" Halep, bântuită de amintirea gleznei  sucite în finala cu Svitolina, de anul trecut
Sper să nu mă accidentez din nou!" Halep, bântuită de amintirea gleznei sucite în finala cu Svitolina, de anul trecut

LIVETEXT: Simona Halep-Kiki Bertens. Roma 2017, semifinale | DCNews

Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile  mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei
Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei

Simona Halep, învinsă de Elina Svitolina în finala turneului WTA de la Roma

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea  pentru a-și apăra titlul - Eurosport
Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea pentru a-și apăra titlul - Eurosport

Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci  foarte frumos, dar greu | Digi24
Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci foarte frumos, dar greu | Digi24

Video | Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4. Simo a trecut de primul hop  la WTA Roma. Momentele-cheie ale partidei
Video | Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4. Simo a trecut de primul hop la WTA Roma. Momentele-cheie ale partidei

Simona Halep - Marketa Vondrousova live, WTA Roma 2019 - GSP

Simona Halep este în semifinalele turnelui de la Roma, după o confruntare  ce a durat doar 49 de minute
Simona Halep este în semifinalele turnelui de la Roma, după o confruntare ce a durat doar 49 de minute

Cine transmite la tv turneul WTA de la Roma 2020. Simona Halep joacă la  simplu și la dublu la competiția de la Foro Italico
Cine transmite la tv turneul WTA de la Roma 2020. Simona Halep joacă la simplu și la dublu la competiția de la Foro Italico

Detaliu îngrijorător pentru Halep înainte de turneul de la Roma!