Home

în mod constant conjuncție aciditate fcsb cupa romaniei acuzaţiile Ţese Impresionism

FCSB, eliminată la „masa verde” din Cupa României!

Cupa României, obiectiv ratat pentru FCSB: „Pentru asta am venit aici,  pentru trofee!” | Sport.ro
Cupa României, obiectiv ratat pentru FCSB: „Pentru asta am venit aici, pentru trofee!” | Sport.ro

FCSB, la un pas de eliminarea din Cupa României! Calcule înainte de ultima  rundă a grupelor | Sport.ro
FCSB, la un pas de eliminarea din Cupa României! Calcule înainte de ultima rundă a grupelor | Sport.ro

FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Cupa României

FCSB pierde la "masa verde" meciul cu Voluntari din Cupa României. FRF a  anulat oficial partida și anunță deschiderea unei anchete - Sport Total FM
FCSB pierde la "masa verde" meciul cu Voluntari din Cupa României. FRF a anulat oficial partida și anunță deschiderea unei anchete - Sport Total FM

FCSB a câştigat Cupa României la fotbal, după ce a învins-o pe Sepsi Sfântu  Gheorghe – Capital
FCSB a câştigat Cupa României la fotbal, după ce a învins-o pe Sepsi Sfântu Gheorghe – Capital

Cererea FCSB, refuzată! Echipa lui Gigi Becali nu mai joacă în optimile Cupei  României. Prima reacţie a lui Gigi Becali
Cererea FCSB, refuzată! Echipa lui Gigi Becali nu mai joacă în optimile Cupei României. Prima reacţie a lui Gigi Becali

UTA – FCSB – remiză cu 4 cartonașe roșii în 11 minute, în Cupa României.  Iată și celelalte rezultate ale meciurilor de astăzi
UTA – FCSB – remiză cu 4 cartonașe roșii în 11 minute, în Cupa României. Iată și celelalte rezultate ale meciurilor de astăzi

AUDIENŢE. Derby-ul Dinamo-FCSB din Cupă, sub Dinamo - FCSB din Campionat.  Digi Sport, pe locul 4 cu meciul
AUDIENŢE. Derby-ul Dinamo-FCSB din Cupă, sub Dinamo - FCSB din Campionat. Digi Sport, pe locul 4 cu meciul

Finala Cupei României: Sepsi - FCSB 0-1 - YouTube

FCSB
FCSB

FC Botoșani - FCSB 0-2. Victorie, dar nu calificare! Leo Strizu câștigă cu  echipa a treia, dar este eliminat din Cupa României. UTA și Mioveni, în  sferturi - Playsport
FC Botoșani - FCSB 0-2. Victorie, dar nu calificare! Leo Strizu câștigă cu echipa a treia, dar este eliminat din Cupa României. UTA și Mioveni, în sferturi - Playsport

FC Botosani - FC FCSB - CUPA ROMANIEI BETANO - 08 dec 2022

Cupa României | PrimaSport.ro

Cupa României: Dinamo vs FCSB 0-3 / Echipa lui Bogdan Vintilă, aproape de  finală - HotNews.ro
Cupa României: Dinamo vs FCSB 0-3 / Echipa lui Bogdan Vintilă, aproape de finală - HotNews.ro

Breaking News | FCSB, în finala Cupei României! Plângerea lui Dinamo a fost  respinsă de FRF, dar “câinii” fac apel
Breaking News | FCSB, în finala Cupei României! Plângerea lui Dinamo a fost respinsă de FRF, dar “câinii” fac apel

S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și  Craiova - Eurosport
S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și Craiova - Eurosport

Brasov TV - ULTIMĂ ORĂ: FCSB a câștigat Cupa României

Cupa României: Dumbrăviţa - CFR Cluj şi Oţelul - FCSB. Echipele probabile -  WOWBiz
Cupa României: Dumbrăviţa - CFR Cluj şi Oţelul - FCSB. Echipele probabile - WOWBiz

FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu  echipa a treia!” - Fanatik.ro
FCSB, dezinteres total față de Cupa României: „Vom merge la Botoșani cu echipa a treia!” - Fanatik.ro

VIDEO | FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Federația Română  de Fotbal
VIDEO | FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Federația Română de Fotbal

Cupa României | FCSB, OUT din Cupa României! Roş-albaştrii au învins la  Botoşani, dar au terminat grupa pe locul 3! UTA şi Mioveni, calificate! Cu  arată programul sferturilor de finală - Antena Sport
Cupa României | FCSB, OUT din Cupa României! Roş-albaştrii au învins la Botoşani, dar au terminat grupa pe locul 3! UTA şi Mioveni, calificate! Cu arată programul sferturilor de finală - Antena Sport

Rezultatele înregistrate joi în Cupa României: FCSB a fost eliminată -  spotmedia.ro
Rezultatele înregistrate joi în Cupa României: FCSB a fost eliminată - spotmedia.ro